Odia Rashiphala

Odia Rasiphala Wednesday 23th January 2019

Daily Odia Horoscope

ବିଚାର-ବିମର୍ଶ ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ, ତଥାପି ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । କୌଣସି ଆରଣରୁ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁନାଶ କରି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ବୁଦ୍ଧି ଓ ପରୋପକାରୀ ହେବେ ।
ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ସହମତୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିଲାଭ ହେବ । ପରୋପକାରୀ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ପ୍ରଚୁର ଧନ ମିଳିବ । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । କୃଷିକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲଭ ମିଳିବ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ ।
ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ ଓ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ସତ୍‌ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ କରି ଗଢ଼ି ତୋଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧି ହେବ ମାତ୍ର ବିଳମ୍ବରେ ।
କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ । ସହିଷ୍ଣୁ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳମନା ହେବେ । ଅତୁ ସୁଖୀ ଓ କିର୍ତ୍ତୀମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସୁ-ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ । ମନରେ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲତା ଆସିବ । ଆହ୍ଲାଦଭର ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ ।
ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସମ୍ପର୍କରେ ଉପୁଜିଥିବା ବିଭ୍ରାଟର ପରିସମାପ୍ତି ଘଟିବ । ପରିଶ୍ରମ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ସୁ-ସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ । ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ହେବେ ।
ମୋହବତ୍‌ରେ ପଡ଼ି ଅପଦସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଚିନ୍ତାଦୂର ହେବ । କର୍ମକୁଶଳତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ ।
ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ । ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ରୁଚି ଉନ୍ନତମାନର ହେବ । ସରକରୀ ସ୍ତରରୁ ଏପରିକି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସାଧନା ଫଳବତୀ ହେବ । ଦ୍ରବ୍ୟଲାଭ ହେବ ।
ଆକସ୍ମିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଘଟିପାରେ । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ; ମାତ୍ର ସ୍ୱଳ୍ପ ଲାଭରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୱ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ଗୃହରେ ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ ଲାଗିବ ।
ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମନାନ୍ତର ଘଟିପାରେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଶାରୀରିକ କ୍ଳେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କେବଳ ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବା ପ୍ରତି ପାଦପାତରେ ଜଗି ରଖି ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ସୁଖ ମିଳିବ ।
ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଖରେ ନିନ୍ଦିତ ହୋପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ପଦାରେ ପଡ଼ିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । କେବଳ ସାମାନ୍ୟ ଚକ୍ଷୁପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବଳଶାଳୀ ହେବେ । ଶତ୍ରୁନାଶ କରି ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
For daily odia rashiphala visit our website daily in the morning. This is compiled from a trusted source.

Odia Calendar 2019

Comments

comments

Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
ଜମାରୁ ମିସ କରନ୍ତୁନି !!! - DON’T MISS OUT !!!
Subscribe To OdiaWeb
Be the first to get latest updates and exclusive content straight to your email inbox.
ନୁଆ ନୁଆ ନିଉଜ ଆଉ ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମେଲ ରେ, ଆଜିହିଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ ।

ନିଉଜ, ଫିଲ୍ମ, ଗୀତ, ଫଟୋ, ଭିଡିଓ, ଶାୟରୀ, ମୋବାଇଲ ଆପ୍, ଚାକିରୀ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଆହୁରି କେତେ....
Stay Updated
Give it a try, you can unsubscribe anytime.  ଆପଣ କେବେବି ଅନସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିପାରିବେ ।
Close
X