Odia Rashiphala

Odia Rasiphala Thursday 31th January 2019

Daily Odia Horoscope

 କର୍ମ ଫଳ ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ଥକି ପଡ଼ିଥିବାରୁ ବିଶ୍ରାମ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ । ବୁଦ୍ଧିମାନର ପରିଚୟ ଦେବେ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ । ଧନ ସହିତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପୁତ୍ର ସୁଖ ମିଳିପାରେ ।
ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲତା ବୃଦ୍ଧିହେବ । ଭୋଜନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖକର ଘଟଣାମାନ ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶଭୁକାର୍ଯ୍ୟ କରଣୀୟ । ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିବେ ।
ନୂତନ ଗବେଷଣା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଦୁଃସାହସିକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି ୤
ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ଅଧ୍ୟୟନରତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ।
ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସମବେଦନା ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ୤ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବହୁଭାଷୀ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ ।
ନିଷ୍ଠାପର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ନେତୃତ୍ୱ ଲାଭ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଦିଅଁ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।
ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ କି ଅପବାଦର ସତ୍ତା ନ ରହିବ । ମନ ବିଷାଦିତ ହୋଇପାରେ । ସୁଖୀ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶ୍ରେଷ୍ଠତା ଲାଭ କରିବେ । ଯଶସ୍ୱୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଜ୍ଞାନ-ଗରିମା ଲୋକାଦୃତ ହେବେ ।
ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ ।
ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନେଇ ଚୁପ୍ ରୁହନ୍ତୁ । ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗତି ରହିବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଦି ପାଇପାରେ । ମଧୁର ବଚନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ମନ କିଣି ପାରନ୍ତି । ଭାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ।
ନୂତନ ଆୟ ପନ୍ଥା ମିଳିପାରେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ସତ୍‌କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।
ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିପାରନ୍ତି । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ବିଜୟୀ ହେବେ ।
ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଓ ମହିଳା ଯତ୍ନଶୀଳ ହେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରନ୍ତି । ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ । କ୍ଷମତାର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇଇ ତା’ର ସଦ୍‌ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି । ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ ।
For daily odia rashiphala visit our website daily in the morning. This is compiled from a trusted source.

Odia Calendar 2019

Comments

comments

Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
ଜମାରୁ ମିସ କରନ୍ତୁନି !!! - DON’T MISS OUT !!!
Subscribe To OdiaWeb
Be the first to get latest updates and exclusive content straight to your email inbox.
ନୁଆ ନୁଆ ନିଉଜ ଆଉ ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମେଲ ରେ, ଆଜିହିଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ ।

ନିଉଜ, ଫିଲ୍ମ, ଗୀତ, ଫଟୋ, ଭିଡିଓ, ଶାୟରୀ, ମୋବାଇଲ ଆପ୍, ଚାକିରୀ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଆହୁରି କେତେ....
Stay Updated
Give it a try, you can unsubscribe anytime.  ଆପଣ କେବେବି ଅନସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିପାରିବେ ।
Close
X