Odia Rashiphala

Odia Rasiphala Saturday 26th January 2019

Daily Odia Horoscope

ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ ବ୍ୟୟର ଭାର ବଢ଼ି ଯାଇପାରେ । ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଦୃଢ଼ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ସୁପରାମର୍ଶ ମିଳିବ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ । କନ୍ୟା, ପୁତ୍ର, ପୌତ୍ର, ପ୍ରପ୍ରୌତ୍ରାଦି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପରାୟଣ ହେବେ । ଭକ୍ତି ମାର୍ଗରେ ମନ ବଳିବ ।
ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ମାତ୍ର ବିଳମ୍ବରେ ।
ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦରେ ସୁ-ସମ୍ମାନ ହେବ । ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ । ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ସଙ୍ଗୀନ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ । ସକଳ ଯୁକ୍ତ, ସୁଖୀ ଓ କାବ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହେବେ ।
ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କୌଣସି ଭାବେ ମନଇଚ୍ଛା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । କୁସଙ୍ଗକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବିରତ ହେବେ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ । ଗୁଣଜ୍ଞ ହେବେ ।
ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପାଇବେ । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ ।
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ, ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ସେବା ଭାବନା ମନରେ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।
ଦିନଟି ସତର୍କତାର ଦିନ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନ ସହିତ ମୂଲ୍ୟବାନ୍ ଦ୍ତବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ରୁଚି ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ । ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।
ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ସମ୍ଭୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ପ୍ରଶସ୍ତ ରହିଛି । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।
ଲାଗି ରହିଥିବା ଅର୍ଥାଭାବ ହଠାତ୍ ଦୂରେଇ ଯିବ । ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସବୁ ବାଧା-ବିଘ୍ନକୁ ଏଡ଼ାଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିବାଦର ସମାଧାନ ଅଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ ।
ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋହଦାନ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖ ମିଳିବ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ବିଖ୍ୟାତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟଭାଜନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ । ସତ୍ୟରତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ଶତ୍ରୁ ଆୟତାଧୀନ ହୋଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ବନ୍ଧୁ ମହଲରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହାନୁଭୂତି ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହେବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଧୀନ ହେବେ ।
For daily odia rashiphala visit our website daily in the morning. This is compiled from a trusted source.

Odia Calendar 2019

Comments

comments

Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
ଜମାରୁ ମିସ କରନ୍ତୁନି !!! - DON’T MISS OUT !!!
Subscribe To OdiaWeb
Be the first to get latest updates and exclusive content straight to your email inbox.
ନୁଆ ନୁଆ ନିଉଜ ଆଉ ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମେଲ ରେ, ଆଜିହିଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ ।

ନିଉଜ, ଫିଲ୍ମ, ଗୀତ, ଫଟୋ, ଭିଡିଓ, ଶାୟରୀ, ମୋବାଇଲ ଆପ୍, ଚାକିରୀ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଆହୁରି କେତେ....
Stay Updated
Give it a try, you can unsubscribe anytime.  ଆପଣ କେବେବି ଅନସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିପାରିବେ ।
Close
X