Odia Rasiphala Saturday 15th January 2022

0
14
Odia Rashiphala
Odia Rashiphala
ସମସ୍ୟାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଆଡୁ ଏହି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ର ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ।
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାୟକ ହୋଇପାରେ । ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ଉନ୍ନତମାନର ହେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯାତ୍ରା ଶୁଭପ୍ରଦ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ।
ଗୁରୁଜନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବା ସହିତ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ଶତ୍ରୁତାର ଅବସାନ ଘଟାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ; ମାତ୍ର ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ରଣାଙ୍ଗନରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ ।
ସରକାରୀ ସହାୟତା ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଦୃଢ଼କରି ପାରନ୍ତି । ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧିହେବ । ଅକ୍ଷୟ କୀର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି । କରିତ୍‌କର୍ମା ହେବେ ।
ପରିବାରର ଆଲୋକ ବର୍ତ୍ତିକା ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଯୁକ୍ତ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳଶୁଣି ଖୁସି ହେବେ ।
ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ଆୟ-ବ୍ୟୟ ସମାନ୍ତରାଳ ଗତି କରିବେ । ପତ୍ନୀ ପତି ପରାୟଣା ହେବେ । ନୂଆବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାୟକ ହେବ ।
ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇ ଆର୍ଥିକ ଦୁରବସ୍ଥାର ସୁଧାର ଆଣିପାରନ୍ତି । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କଲେ ବି, କର୍ମ ତତ୍ପର ରହିବେ । ଜଳଯାତ୍ରା ମନା । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମନଯୋଗୀ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ ।
ସତ୍‌ସଙ୍ଗରୁ ମିଳିବ ଶାନ୍ତି ଓ ପରମ ଆନନ୍ଦ । ନୂତନ କର୍ମ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ ।
ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ଶତ୍ରୁମାନେ ପଶ୍ଚାତ୍‌ପଦ ହେବେ । ଋଣମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ । ନିର୍ଗୁଣ ବ୍ରହ୍ମର ଉପାସକ ହେବେ ।
ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗୀମାନେ ଅସହଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ କିଛି ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରିପାରନ୍ତି । ଉଦାର ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ଆଭା, ପ୍ରଭା, ପ୍ରତିଭାର ନିଦର୍ଶନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସର୍ବଦର୍ଶୀ ହେବେ । କୃଷିରୁ ଆୟ ଆସିପାରେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।
ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଭୂତ ଉନ୍ନତ ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ କରିପାରନ୍ତି । ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ସମସ୍ୟାର ଦୂରୀକରଣ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିବେ ।
For daily odia rashiphala visit our website daily in the morning. This is compiled from a trusted source.

Odia Calendar 2022

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here